využitie sklenených stien v kúpeľni

Sklenené steny do kúpeľne vám pomôžu vytvoriť si sprchovací kút presne podľa vašich predstáv. Výplňou steny je nerozbitné sklo, odkiaľ vychádza aj jej označenie. Ak ste sa rozhodli pre vytvorenie vlastného sprchovacie kúta, istotne to hravo zvládnete za pomoci dvoch sklenených stien v prípade, že sa váš sprchovací kút nachádza v rohovej časti kúpeľne.

kúpeľňa č.1

Vytvorte si kúpeľňu snov, priložte ruku k dielu a navrhnite si ju od myšlienky, nápadu cez kúpu jednotlivých produktov, ich správnym rozložením a umiestnením, až po dekoračné predmety, ktoré vnesú do daného priestoru to správne naladenie.

S našimi produktmi si hravo vytvoríte sprchovací kút štvorcového alebo obdĺžnikového tvaru. Produkty nájdete v našom eshope s popisom ich rozmerov a prislúchajúcou cenou. V prípade nejasností a dotazov nás neváhajte kontaktovať. Našim zákazníkom poskytujeme náležité informácie ako aj poradenstvo v danej oblasti.

kúpeľňa č.2

U nás si na základe vašich požadovaných rozmerov vyberiete sklenenú zástenu alebo sklenené sprchové dvere, ktoré si môžete jednoducho pripevniť k vaničke alebo dlažbe. Môžete využiť aj služby našich profesionálnych pracovníkov a nechať si potrebný materiál doviezť a zmontovať, aby ste mali úplnú istotu, že je všetko v úplnom poriadku a vaša kúpeľňa je plne pripravená na jej plné používanie.

O kúpeľni snov sa už popísalo množstvo článkov, kde si jednotlivci dovolili vytvoriť si malý raj v priestoroch ich vlastného domova. Pre kúpeľňu vymedzili dostatočný priestor, v ktorom sa realizovali tak, aby si mohli užívať plnú vaňu či rýchlu sprchu v príjemne osvetlenom priestranstve kúpeľne. Nech aj vaša kúpeľňa je pre vás miestom dostatočného relaxu, kde si dostatočne oddýchnete vo vodnom kúpeli. Nechajte sa inšpirovať našou pomerne rozsiahlou ponukou produktov, ktoré menia váš dom alebo byt na skutočný domov v tom pravom zmysle.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.