Všemožné masáže

V salóne nájdete množstvo ponúkaných masáží za jedinečné bezkonkurenčné ceny. klikajte na senzuálna masáž bratislava. Ako 1 masážou je klasická masáž ktorá je jednosmerná čo znamená že klient je len pasívnym príjemcom energie a nijakým spôsobom sa do tejto masáže nezapája. Ako masáž môže trvať 45 až 60 minút jej cena je od 90 do €120. 2 masážou v poradí je pokročilejšia masáž ktorá je určená pre tých ktorí už nemajú problém s hanblivosťou a vedia čo od takéhoto typu masáže očakávať. Rovnako ako pri 1 masáži idú sa jedná o jednosmernú masáž.

sprcha

Využíva skvelú techniku masáže ktorá sa nazýva telo na telo. Tešiť sa môžete na pomalú tejto skladbu sviečky úžasné prostredie a skvelú atmosféru. Cena tieto masáže za 45 minút je €120,za 60 minút €140, za 90 minút je to 160 €. 3 v poradí je vzájomná body masáž ktorá už je určená pre aktívnejších jedincov ktorí majú potrebu sa do masáže nejakým spôsobom zapájať. Ako už bolo spomínané je to masáž ktorá je obojsmerná teda aj klient má možnosť odovzdávať energiu. Taktiež sa využíva rovnaká technika aká bola spomenutá pri predošlej masáži. Cena za dobu 45 minút je €160, za 60 minút €180, za 90 minút €210 najdlhšia možná doba tejto masáže sú 2:00 hod za 240 minút.

žena

Ďalšiu veľmi zaujímavú tajuplnou a zmyselnou masážou je secret dark. O tejto masáži sa môžete viac informovať konkrétne až v salóne pretože je to špecialita tohto salóna. 1 na výber len z 1 trvania a to je 45 minút za ktoré je cena €150. Ďalšia masáž sa vymyká ostatným masážam o niečo viac. Nazýva sa rain mutual unikátna masáž osladená o maznanie. Toto masáží pre tých ktorí už majú s touto masážou skúsenosti a vedia čo čakať. Táto masáž začína spoločnou sprchou je určené pre tých jedincov ktorí sú aktívnejší. Cena za 60 minút trvania je €200, za 90 minút trvanie masérka od vás za túto masáž vypýta €230, po 20 minút trvania zaplatíte celkom €260.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.