Úzke rifle

Slim Jeans alebo úzke rifľové nohavice sú v móde aj toto leto. Či už siahnete po klasickej modrej farbe, alebo elegantnej čiernej, či letnej bielej je len na vás. Vo všetkých troch farbách, budete vyzerať dobre a budete ich môcť skombinovať zo všetkými žiarivými letnými farbami, ktoré sa objavia vo vašom šatníku. Leto je ročné obdobie, kedy môžete najlepšie prevetrať svoj šatník. V kombinácii s úzkymi nohavicami to bude určite skvelá kombinácia. Úzke nohavice majú tú výhodu, že k ním môžete kombinovať veci rôznej šírky aj dĺžky aj hrúbky. Čiže či si k ním rozhodnete vziať ľahkú ľanovú blízku alebo hrubšiu mikinu, či dlhšie letné tričko, alebo krátky top, vždy budete vyzerať dobre.

slim jeans

Čo sa týka obuvi, tam máte taktiež voľnú ruku. Či už si k úzkym nohaviciam obujete farebné sandále, alebo športové tenisky, či elegantné lodičky je úplne jedno. Dôležité je vytvoriť správnu odevnú kombináciu a k tomu dokombinovať správne topánky. Ale vďaka úzkym džínsom alebo teda slim jeans-som (môžete sa niekde stretnúť aj s takýmto názvom) budete pripravená takmer na každý príležitosť a okrem toho budete vyzerať super. Úzke džínsy môžete nájsť aj s vysokým aj nízkym pásom. Po ktorých džínsoch treba siahnuť už závisí od vašej postavy, ale aj vašich preferencií.

úzke džínsy

Vyšší pás dokáže opticky trošku stiahnuť bruško, a predĺžiť nohy. Nízky pás naopak zvýrazní vašu štíhlu líniu a vytvorí pekné ženské krivky. Niekedy je možno najlepšie vyskúšať niekoľko modelov, aby ste vedeli ako na vás džínsy vyzerajú a rozhodnúť sa pre správny model. Širokú ponuku džínsov, ako aj tých úzkych, nájdete v Big Star. Naše predajne môžete nájsť v Košiciach, Prešove a Žiline. Všetky naše modely môžete tiež nájsť aj na našej internetovej stránke, kde máme pre vás spustený tiež e-shop, v ktorom si môžete všetky naše modely objednať online.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.