Jednoduchá úprava nechtov

Celkový vzhľad a dobrý prvý dojem je pre ženu veľmi dôležitý. Vždy radi zapôsobíme pekným make-upom, zdravými vlasmi, štýlovým oblečením a perfektne upravenými nechtami. Dnes už nie sú žiadnou novinkou gélové nechty, ktoré vydržia niekoľko týždňov a my môžeme fungovať prakticky bez toho aby sme sa o ne starali. Jediné čo musíme urobiť, je navštíviť našu manikérku, pokiaľ nám nechty začnú vyrastať a ona nám podľa požiadaviek upraví nechty, tak aby sme zas na niekoľko týždňov mali pokoj. Gélové nechty môžu mať však aj menšie nevýhody, ktoré nemusia práve všetkým vyhovovať. Takže či už Vám gélové nechty z nejakého dôvodu nevyhovujú, alebo máte pocit, že chcete vyskúšať niečo nové – máme pre Vás luxusné riešenie, ktoré si zamilujete.

gél lak

Gél lak na nechty môže práve to čo hľadáte aj Vy! Jedinečný lak na nechty s efektom gélových nechtov si obľúbite už po prvom použití. Na rozdiel od gélových nechtov, kde sa používa modelovací gél, s ktorým sa musíte vyhrať – gél lak sa nanáša úplne jednoducho a rovnako ako bežný lak na nechty. Aký je teda rozdiel medzi gél lakom a klasickým lakom na nechty, ktorý už všetci dávno poznáme? Ak sa pri nanášaní gél laku budeme držať postupu, tak naše nechty môžu ostať ako nové až po dobu troch týždňov!

gélové laky

Gél lak nanášame na naše prírodné nechty a vytvrdnúť ho nechávame v UV či LED lampe. Gél laky môžete zakúpiť priamo u nás a to v tých najkrajších odtieňoch, aké si len viete predstaviť! Nájdite si svojich obľúbencov na našom e-shope a nakupujte za bezkonkurenčné ceny. Jednoduché nanášanie a úprava, ktorú zvládnete aj úplne sami Vám ušetrí peniaze, ktoré by ste použili pri návšteve manikérky. Užívajte si svoje upravené a zdravé nechty, ktoré zaujmú každého na prvý pohľad. Gél laky s intenzívnymi farbami, od tých matných až po lesklé, v ktorých si nájde každá z Vás ten svoj najobľúbenejší.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.