Tantrickou masážou proti depresii

Aj keď sa tomu chceme brániť, tak to proste niekedy príde. Tie dni, na ktoré neradi spomíname. Dni, kedy sme už zo všetkého unavení, nič nás nebaví a len čakáme, kým to celé obdobie prehrmí. Žijeme len zo dňa na deň, hoci „žijeme“ je silné slovo. Vlastne len tak prežívame. Najčastejšie sme na takéto stavy náchylní v určitých ročných obdobiach, kedy je raritou, ak vôbec niekedy zasvieti slniečko. Dni, kedy je často tma alebo stále prší a mračí sa či panuje krutá zima. To nám veru na dobrej nálade nepridáva. Najhoršie ale na týchto dňoch je, že napriek pretrvávajúcej zlej nálade musíme predsalen vstať z postele a niečo robiť. A to napríklad trpieť väčšinu dňa v práci alebo medzi ľuďmi, na ktorých nemáme náladu. Hoci tieto zúfalé stavy spojené s depresiou zvyknú postihnúť aj nezamestnaných. Ten pocit, že nám niečo chýba a nemáme záchytný bod, o ktorý by sme sa opreli. Nevieme nájsť nič, čo by nás opäť naštartovalo. Napriek tomu by sme to ale hľadať mali!

Muž v depresii

  • Môže to byť čokoľvek, čo nám aspoň nachvíľu vráti úsmev na tvár.

Niečo, čo nás pobaví alebo pri čom skvele zrelaxujeme a spríjemníme si tak svoje chvíle, počas ktorých sa konečne nebudeme zaoberať svojimi blbými myšlienkami. Môže ísť teda o akúkoľvek príjemnú aktivitu.

Slnko, stromy

Nič predsa netrvá večne, a to ani tie zlé stavy. Preto je potrebné snažiť sa ukončiť ich čo najskôr, aby nás nesužovali, ba priam celé mesiace. Snažiť sa proti nim bojovať, a to tým, že tieto zlé stavy budeme nahradzovať niečím dobrým a príjemným. V takom prípade si ale musíme nájsť čas na seba a následne si dopriať to, čo nám právom patrí. Pokoj, relax a do toho niečo, čo nám pripadá zaujímavé alebo lákavé. Po určitom čase sa následne všetko vráti do starej dobrej pohody. Postupne zabudneme, že nás niečo intenzívne trápilo.

Jedným z najlepších riešení môže byť vyskúšať senzuálne masáže bratislava bratislavatantra.sk. Tantrický salón v našom hlavnom meste, kde vám ponúknu senzuálnu masáž celého tela a tá vás zakaždým naplní novou životnou energiou.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.