Tantra a čakra srdca

Pod tantrické masáže patrí veľa rozličných typov masáží využívajúcich najrôznejšie masážne techniky. Jedným z týchto typov sú nuru masáže tantradiamond.sk. Nie sú natoľko známe ako napríklad také masáže párové, no využívajú rovnakú techniku. Disponujú rovnakým meditačným charakterom a spirituálnou podstatou zo zameraním na energetické centrá a body ako každá iná východná filozofia. Základným prvkom, ktorý nuru masáže oddeľuje od iných erotických masáží je to, že pri masážnom nuru programe sa nevyužívajú klasické tantrické masážne vonné oleje.

šťastie

Ako už samotný názov masáže – nuru – vypovedá, v tejto masáži bude disponovať nová zložka. Tou zložkou je špeciálne pripravený gél vytvorený z morských rias. Tento gél sa nazýva nuru a prenechal masáži svoje pomenovanie. Nuru gél nemá žiadnu charakteristickú vôňu ani farbu. Masérka si ho nanáša na svoje telo a pohybmi a dotykmi ho aplikuje i na telo klienta. Konzistencia nuru gélu umožňuje jednoduché kĺzanie. Nuru masáže sú orientované i na smer čakier, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou sveta východných učení. Čakry nám slúžia na rozvážanie a neustály obeh energií v našom tele.

pár

Sú akýmsi pomyselným krvným obehom, bez ktorého by sme nedokázali fungovať. Týchto čakier je sedem a štvrtou v poradí je čakra srdca. Čakra srdca predstavuje zelený znak; charakteristická farba pre túto čakru však môže byť aj ružová alebo zlatá. Nachádza sa uprostred pŕs vo výške srdca a už jej farba nám napovedá, že je zdrojom života, radosti, lásky a harmónie a zároveň centrom, ktoré spája zvyšných šesť energetických centier. Predstavuje ale i psychickú zraniteľnosť, ktorú so sebou láska a šťastie prináša. Jej elementom je vzduch a čakra srdca má na starosti celý hrudník, krvný obeh, kožu, krv i pľúca. Aktivačným kameňom spájaným so súvislosťou s čakrou srdca je zelenočervený jaspis.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.