Senzuálna masáž tela

Senzuálna masáž. Tento názov sám o sebe naznačuje, že sa nebude jednať len o klasickú erotickú či tantrickú masáž. Je obohatená o niektoré prvky, ktoré ju robia zaujímavejšou a príťažlivejšou než klasickú masáž tela či iné typy erotickej masáže. V prvom rade je treba podotknúť, že mnohé masážne salóny a ďalšie inštitúcie poskytujúce tento typ služby si senzuálnu masáž vysvetľujú a definujú rôznymi spôsobmi a preto keď si budete chcieť dopriať tento typ zážitkovej masáže (prípadne ju dopriať partnerovi/partnerke) doporučujeme prečítať si na web stránke podrobnejší popis poskytovanej služby.

senzuálna masáž muž

Senzuálna masáž by teda mala byť v prvom rade akousi „nadstavbou“ nad klasickou, erotickou či tantrickou masážou. Poskytuje nie len uvoľnenie a relaxáciu, či úľavu stŕpnutým a zaťažovaným častiam tela, je zameraná hlavne na erotogénne zóny a body. Tie sú rozmiestnené prakticky po celom tele- či už na hlave a krku na rukách, dlaniach, nohách a chodidlách, taktiež na hrudníku a bruchu a samozrejme v oblasti intímnych partií. Ďalším jej dôležitým aspektom je snaha o podporenie, uvoľnenie a to „správne naladenie“ aj ostatných zmyslov. A teda sa pri nej často používa príjemná rytmická stimulujúca hudba či arómaterapia, môže byť spríjemnená verziou tantrickej masáže „telo na telo“ či pre pánov masážou prostaty a ešte mnohými ďalšími alternatívami podporujúcimi zmyselnosť.

senzuálna masáž žena

Aby sme však nevzbudili dojem, že tieto typy pôžitkov sú určené len pre pánov, je treba podotknúť, že väčšina masážnych salónov poskytujúcich tieto služby ponúka samozrejme aj masáž pre páry. Na záver ešte treba upozorniť na jeden aspekt: Erotická masáž ako taká však nie je primárne zameraná na dosiahnutie orgazmu ako takého a tým pádom do určitej miery tlak na sexuálnu výkonnosť. Nie, jej cieľ je trochu iný, a to v prvom rade dosiahnuť spomenuté uvoľnenie a správne sexuálne vyladenie prostredníctvom masáže a stimulácie erotogénnych zón, ktoré následne môžu viesť až k vyvrcholeniu či orgazmu, nie je to však podmienkou.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.