Chce jeho ex

S priateľom sme spolu 8 rokov. Stretli sme sa medzi spoločnými priateľmi, keď som bola ešte na škole a on sa práve presťahoval do môjho mesta, aby šiel na vysokú školu. Než sme spolu začali chodiť, boli sme priatelia 2 roky. Dôvodom bolo to, že som bola príliš opatrná na to, aby som sa pohla, a po druhé, on bol zamilovaný do jedného z našich spoločných priateľov. Potom sme spolu začali chodiť. Minulú sobotu mal narodeniny a povedal mi, že ešte nikdy nemal narodeninovú oslavu s prekvapením a chcel by ju zažiť. Pracovala som celý týždeň pred sobotou (jeho narodeninami), plánovala a pozývala ľudí, získavala rezervácie, kupovala tortu atď.

s

Požiadala som jeho najlepšieho kamaráta, aby s ním strávil väčšinu dňa, aby som mohla všetko pripraviť. Oslava narodenín sa vydarila a on sa celý čas usmieval. Niekam sa potom odplížil so svojim najlepším kamarátom a ja som ho chcela nájsť, aby sme si mohli zaspievať všetko najlepšie a nakrájať tortu. Keď som išla po chodbe, počula som ho a jeho priateľa hovoriť, takže som išla smerom k ich hlasom. Počula som, ako povedal svojmu kamarátovi, že to mal s našou spoločnou kamarátkou skúšať ďalej. Povedal, že nenávidí to, keď ho prebúdzam a že by si prial, aby jeho bývalá bola tým, ktorá mu usporiadala prvé prekvapenie.

s

Povedal, že sa cítil znechutene zakaždým, keď ma musel pobozkať alebo držať, pretože vedel, že namiesto toho by mala byť v jeho náručí ona a že sa vraj cítil, ako by uviazol v našom vzťahu a že by si ma nakoniec „musel“ vziať . Povedal, že naša spoločná kamarátka bola od hlavy až po päty lepšia ako ja, povedal, že bolo to najúžasnejšie dievča, aké kedy videl. Vrátila som sa na večierok a povedala som všetkým, že ho nemôžem nájsť a že budeme musieť počkať, kým sa vráti. Keď sa vrátil, objal ma a pobozkal na hlavu a povedal mi, že ma miluje. Nechcela som pokaziť jeho večierok. Nevie, že viem, že ma úprimne nemiluje. Úprimne sa s ním nechcem rozísť, ale zamrzelo ma, čo o mne svojmu kamarátovi povedal.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.