Balkónové dvere podľa vašich predstáv

Ak váš príbytok disponuje balkónom, viete, aké dôležité je mať funkčné a praktické dvere. Výhodou balkónov je možnosť oddychu po pracovných povinnostiach pri dobrej knihe, šálke obľúbeného nápoja, či možnosť relaxu len tak pri vlastnom rozjímaní. Balkón umožňuje kontakt s čerstvým vzduchom a dá sa krásne dotvoriť, aby ste sa v prostredí, v ktorom dobíjate energiu, cítili príjemne a pohodlne. Balkón vie výborne dotvoriť mäkká pohovka, alebo v prípade nedostatočného miesta, mäkký sedací vak. Nezabudnite na stolík, príjemné osvetlenie, ktoré dosiahnete za pomoci lampášov a sviečok. Ak si do balkónového prostredia pridáte trochu zelene v kvetináčoch, máte vytvorený malý raj.

vstup na balkón

Balkónové dvere si môžete zvoliť tak, aby vám vyhovovali po každej stránke. Plastové balkónové dvere nájdete v značnom výbere na našej internetovej stránke. Môžete si zvoliť dvere podľa vašich predstáv. V ponuke nájdete aj posuvné dvere, ktoré sú doplnené sklom.

Balkónové dvere vám zhotovíme na mieru na základe vami požadovaných rozmerov. Dvere dovezieme a zmontujeme a vy sa môžete tešiť hotovému výsledku. V prípade výberu dverí, ktoré sú zhotovené v kombinácii so sklom, sa nemusíte obávať poškodenia alebo rozbitia, keďže ide o nerozbitné sklo. Výhľad na balkón a pohľad za balkónový priestor je mnohokrát príjemný a ponúka isté prepojenie s vonkajším svetom, aj keď žijete v rušnejšej oblasti mesta.

balkónové dvere

Môžete si vybrať číre alebo mliečne sklo či neprehľadné sklo v rôznych farbách. Bližšie informácie nájdete na našej internetovej stránke aj s odkazmi na jednotlivé produkty s dostupnou fotodokumentáciou a cenovou ponukou. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Našim zákazníkom vychádzame v ústrety, keďže vaša spokojnosť je pre nás prvoradá a predstavuje pre nás hnací motor vpred, nové výzvy a motiváciu vo výkone našej práce. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou a podeľte sa s nami aj o vaše konkrétne predstavy.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.