Rodinný album

Keď sa nám narodí dieťa je to pre väčšinu z nás najradostnejšie obdobie nášho života. Možno si ešte pamätáme ako ste si malý batôžtek doviezli z pôrodnice, alebo ako mu vyrástol prvý zub, či urobil svoje prvé kroky. No deti rýchlo rastú a nám z týchto prvých okamihov ostávajú už len spomienky. Ich vyrastanie nemôžeme zastaviť, ale môžeme si tieto jednotlivé okamihy navždy uchovať na fotkách. Teraz takmer všetci používame mobilné telefóny a máme ich poruke, aby sme mohli tieto okamihy zachytiť. No v mobile sa pamäť rýchlo zaplní a nie je miesto na ďalšie. Preto najideálnejším riešením je vytvoriť si album nášho dieťaťa, aby sme si mohli vždy pozrieť jeho vyrastanie, jeho detstvo a neskôr mu jeho album odovzdať.

spoločné fotky

Mnohí robia rôzne osobné albumy, kde pridávajú rôzne predmety, alebo obrázky, ktoré sa s danou udalosťou spájajú. Na vytvorenie takéhoto alebo ako aj klasického albumu sú samozrejme potrebné fotografie. Vytlačte si fotografie u nás. Môžete tak urobiť aj z pohodlia vášho domova. Naša online tlač fotografií Fotkyzababku je jednoduchá a rýchla. Stačí si vybrať fotografie, ktoré chcete vytlačiť a nahrať ich do našej online objednávky, zadať si rozmery, kvalitu tlače a mat alebo lesk a o niekoľko dní vám vybrané fotografie prídu priamo k vám domov na vašu adresu. Potom sa už len treba pustiť do výroby vášho albumu.

rodinný album

Sme si istí, že pritom strávite plno krásnych chvíľ a znovu sa vrátite do času, kedy boli fotky urobené. Môžete to byť aj skvelá spoločná aktivita pre celú rodinu, pri ktorej sa všetci určite zabavia. Môžete deťom porozprávať aj nejakú vtipnú príhodu z ich detstva. Vytvorte si rodinný fotoalbum s online tlačou vašich fotiek a zažite radostné a skvelé spoločné chvíle s vašou rodinou. Môže to byť skvelá aktivita na daždivý víkend, kedy sa nebude dať ísť von. A možno si popritom môžete urobiť niekoľko nových spoločných fotiek.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.