Multifunkčné aloe vera vo forme gélu

Aloe vera gél MSM má skvelé protizápalové a antioxidačné zloženie, využiteľné pre každého! Gél aplikujete prostredníctvom jemnej masáže a viete ho použiť kedykoľvek potrebujete. Za cenu 32,26 eur za 118 ml dostanete balenie s naozaj dlhou trvácnosťou a pri opakovanom používaní pocítite výrazné zlepšenie. Výsledky sú potvrdené aj recenziami množstvom zákazníkov, ktorí si tento produkt pochvaľujú a opakovane objednávajú.

aloe vera

Ako vie aloe vera gél pomôcť?

  • odstraňuje bolesť a zápal
  • prirodzený antioxidant – boj proti voľným radikálom
  • obnova svalov, kĺbov, osvieženie pokožky
  • upokojenie po celotelovej, športovej, náročnej aktivite, ale aj na každodennej pravidelnej báze pri bežných činnostiach
  • aloe gél je obohatený o bylinné výťažky s dvojnásobnou silou
  • športovci ocenia jeho okamžitý upokojujúci účinok pri rýchlej aplikácii

Výživový doplnok môže byť súčasťou vašej dennej stravy, nenahrádza ju! Aloe vera je skutočne božský prípravok a u nás ho nájdete v rozličných formách – napríklad na kožné problémy je vynikajúci gél Aloe Vera Gelly za 19,52. Účinok má nielen na pokožku, ale aj na intímne miesta, ďasná a bežné poranenia. Využijete ju aj ako prvú pomoc, ktorú si prakticky zabalíte so sebou napríklad na cesty alebo do práce. Lieči tiež vyrážky pri akné, hojí rany, chráni pokožku pred nadmerným opaľovaním a podieľa sa aj na starostlivosť o vlasy.

aloe gél

Gél možno rovnako použiť na zjemnenie suchých, poškodených a zničených vlasov. Aj minerálne mydlo GLORY s vôňou aloe vera s obsahom vitamínov a minerálnych látok má antibakteriálne účinky a navyše nádherne vonia – vďaka ďalším zložkám – kokosového oleja a soli z Mŕtveho mora. Slušná cena za 2,60 eur za 120g. V ponuke sú aj tekuté mydlá, dezinfekčné gély, sprchové gély, krémy či osviežujúce nápoje. Aloe vera gél a iné produkty z oblasti starostlivosti o zdravie a krásu si dokážete objednať na našom webe.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.