Exotická procedúra, ktorá poteší Vaše zmysly

Máte množstvo povinností, ktoré Vám prerastajú cez hlavu? Pociťujete prepracovanosť a nemáte dobrú náladu? To sú všetko náznaky toho, že potrebujete navštíviť relaxačné miesto zvané Bratislava Tantra. Myslite aj na seba a svoje psychické a fyzické zdravie a doprajte si preto pravidelný oddych, aký si zaslúžite. Príďte do salónu, kde pocítite príjemný pocit pokoja a uvoľnenia, a to vďaka senzuálnym masážam Bratislava. Masáž, ktorá je zameraná na potešenie Vašich zmyslov, je odmenou pre telo aj dušu. Aspoň na chvíľu zabudnete na pracovné záležitosti, ale aj prípadné nezhody v osobnom živote.

nahá žena

Počas masáže si budete užívať výlučne prítomný okamih a Vaše telo pocíti silu tantry, ktorú Vám predstaví príjemná masérka. Orientálna atmosféra celej procedúry Vás vytrhne z každodenného života a zapôsobí na Vás pozitívnou energiou exotického sveta. Zo salónu budete odchádzať ako nový človek. Nielen, že nebudete pociťovať napätie vo svaloch, ale hlavne budete cítiť harmóniu vo svojom vnútri. To sa pozitívne odrazí na Vašich vzťahoch, či pracovnom výkone. Uvidíte, že sa čoskoro budete chcieť vrátiť, aby ste si doplnili energiu. Dohodnite si termín procedúry a príďte si vychutnať moment, ktorý bude zameraný len na Vaše blaho.

masážny set

Objednať sa môžete telefonicky na telefónnom čísle +421 911 989 484. Aj keď máte plný diár schôdzok, určite Vám nájdeme termín, aký Vám bude vyhovovať. Bratislava Tantra je totiž otvorená každý deň od 09:00 do 23:00. Tak si môžu tantru vychutnať aj najvyťaženejší klienti. Rovnako je možné dohodnúť si termín elektronickou formou, a to e-mailom na adrese tantradiamond1@gmail.com. Po dohode prídete do samotného salónu, ktorý sídli na Ventúrskej ulici v Bratislave. Aby ste sa v Bratislava Tantre cítili príjemne, bude Vám ponúknutý čaj alebo káva a následne si pôjdete vychutnať sprchu, ktorá Vás nielen uvoľní, ale zároveň zaistí hygienickosť celej procedúry. Potom už dochádza k procedúre, s ktorou zažijete dosiaľ nepoznané.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.