Dámske jeansy

Ide o štýl, ktorý sedí každej žene bez rozdielu na vek či postavu. A súčasťou casual oblečenia sú samozrejme džínsy. Dámske džínsy sú nesmrteľnou klasikou, ktorá sa v našich šatníkoch objavuje už niekoľko rokov bez rozdielu na pohlavie. Džínsy vedia byť nevýrazne a vy budete v pohodlí ako šedá myška, alebo si zvolíte extravagantný, výrazný druh džínsov, ktorý je sám o sebe zaujímavý kúsok oblečenia. Medzi bežné džínsy vhodné na každodenné aktivity patria skinny alebo slim džínsy sú to úzke strihy džínsov, ktoré dokonale sadnú na postavu, obopínajú krivky a sú klasického strihu.

jeansy

Tieto džínsy, aj keď ničím extra nezaujmú, môžu byť základom pre zaujímavý originálny outfit. Výhodou týchto jednoduchých strihov jeansov je možnosť kombinovať ich prakticky s čímkoľvek. Obliecť si môžete ako obtiahnuté tričko, tak oversize mikinu. Nič taktiež nepokazíte ani elegantnou blúzkou či košeľou. A potom sú tu strihy džínsov, ktoré sa neodváži obliecť si každá žena. Ide najmä o zvonové džínsy a rifle strihu boyfriend, mom či wide. Ani týchto strihov sa ženy nemusia báť, ale je pravdou, že širokým, voľným strihom upútate väčšiu pozornosť na vašu postavu. Preto je vhodné vyberať zvyšok outfitu s rozumom. Zvonové džínsy sa od kolien ku členkom rozširujú, preto by ste mali dbať na správny výber topánok, aby vaše nohy nevyzerali mohutne. Takisto sa ku boyfriend či zvonovým džínsom hodí už len jednoduchý vrchný odev.

jeansy

Všetky druhy džínsov, ktoré sú podľa najnovších trendov nájdete na bigstarjeans.sk. Internetový obchod bigstarjeans.sk vám ponúka množstvo originálnych, moderných kúskov oblečenia, medzi ktorými nájdete kvalitne dámske jeansy, ale aj iné kúsky oblečenia pre každú správnu nákupnú maniačku. Navštívte stránku bigstarjeans.sk ešte dnes a vyberte si ten správny kúsok pre vás. Džínsov nikdy nie je veľa.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.