Chlapi sú ako dilinovia nevedia čo sa patrí

Chlapi sú čistá katastrofa ja mám ťažké srdce na nich ale dnešný deň si nebudem ničiť kvôli nejakým debilom veľa ľudí mi gratulovalo ráno pokiaľ viem gratuluje sa ráno nie večer že by po pol noci smiech sú síce aj taký magori nevedia čo sa patrí pre mňa sú to úbožiaci bez škrupule. Akurát si dávam pagáče a kávu na nervy a zabudnem na chlapov. Najlepšie si užívať sama. Známka chlapov sú skúpy lepšie povedané lakomci ,nekúpia ani za euro nič tento môj známy chorý chodí do mesta ja jemu že čo si bol že pozrieť čo je nové nič vám nechápem čo jedáva . Keď mal minulý rok narodeniny OKRUHLĚ ja že bude mať slávnostný stôl a on ako bezdomovec kúpene slané tyčinky dáky DZUS chlieb a obyčajné vajíčka , a salám ako keby nemal na jedlo choré asi si ich zoberú do hrobu debili.

HAPPY SINGLE ženou je byť úžasné

Že taký sen nájsť milionára smiech Bože aj také šťastie mať ja som sa rozhodla tento rok konať dám si urobiť zuby prihlásim sa na CASTING TV NOVÉ TVÁRE a idem si zmeniť KARIERU idem žiť a nebudem závislá na chlapoch ako že vás milujú no sú SAMOLÚBI. Dnes tu budem len určitú dobu prídu mi gratulovať okolo 14 hodiny tak aby som mala aspoň jeden článok za dnes viem že to nie bohviečo chcela som viacero ale nestíham o 16 hodine mám doučovanie Slovenský jazyk dve hodiny ide to rýchlo ani sa  nestačíme čudovať hneď ráno potom zas poludnie a večer celé dni tak idú. Ozaj nemáte taký pocit že chlapi si myslia že my ženy sme hlúpe no podotýkam máme viac rozumu v hrsti ako holub na streche a máme viac 5 P ako sa hovorí sme pôvabné, vzdelané aj rozumné aj charakterné opak chlapov.

opice

Chlapi sú neogabané teliatka ani meno nevedia povedať škoda reči čo sa týka ich. Nie som egoista ale niekedy mám toho plné zuby ako sa správajú otrasne hrubo my ženy si to  nezaslúžime mali si uvedomiť že sme dobré duše. Keby bola každá taká ako ja čestná a vychovaná slušne bolo by to super no sú aj ženy ako muži myslím charakter no ja to nezmením to je zakódované v človeku. No veľmi smutné je to človeka to boli na srdiečku. Ja si urobím aj sama radosť nemusí sa chudák namáhať aj keď zarobím minimum. Kúpila som si knihy oblečenie načo žijeme na hovno prepáčte za výraz veď aj tak je to všetko o ničom.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.