Ako v Thajsku na dovolenke

Boli ste už niekedy v Thajsku na dovolenke? Nie? Ani ja nie, ale viem si veľmi živo predstaviť ten úžasný pokoj a relax, ktorý by mi zaplnil celý môj harmonogram na zvyšok celej dovolenky. Možno by som si išla niečo raz za čas pozrieť, nejaké pamiatky. ale aktivita, na ktorú by som sa tešila najviac, by boli thajské masáže https://www.privatportal.sk/blog/thajske-masaze-exotika-pre-vase-telo. Už len keď si to predstavím, sa cítim ako v siedmom nebi. Len si to predstavte, vaše stuhnuté telo sa ladnými ale istými pohybmi rúk šikovných masérok uvoľní, a myseľ, zaplnená všemožnými negatívnymi myšlienkami, zrazu úplne jasná a pozitívne naladená.

relax

Ak sa chcete presne takto cítiť, tak letenky do Thajska by som veľmi neodporúčala. Teda, ak ste rozprávkovo bohatí, tak kľudne, ale pre tých, ktorí to šťastie nemajú, mám oveľa lákavejšiu ponuku. A to nemusíte ani nikde ďaleko od domova cestovať. Privatportal vám ponúka jedinečnú šancu zažiť thajské masáže u nás, na Slovensku. A verte mi, za omnoho nižšiu a prijateľnejšiu cenu, ako tú, ktorú by ste zaplatili v Thajsku za tak zvaný originál. U nás dostanete to pravé thajské a za zlomok zahraničnej ceny, a to si nemusíte ani kupovať letenky, čiže u nás jednoznačne ušetríte.

esenciálny olej

Thajská masáž je jednou z tých najrelaxačnejších masáží na celom svete. Je to doslova svetoznámy typ masáže, ktorý každý z nás určite pozná. Thajské masáže sú hlavne známe svojou intenzitou. Masérky alebo maséri svojími rukami pôsobia tlak na dané miesta na vašom tele a tým sa vaše stuhnuté svaly v okamihu uvoľnia. V tom momente vám zaručujem, že pocítite uvoľnenie, aké ste ešte nikdy necítili. Tá maximálne spokojnosť po thajskej masáži sa nedá zažiť nikde inde, len u nás. Alebo v Thajsku, ale prečo by ste leteli do Thajska, keď u nás, na Slovensku to máte skoro zadarmo?

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.