Ako osláviť MDŽ a FREE DAY

Treba robiť aj biznis ako som písala minule že sa dám na veštenie tak som sa dala okrem doučovania ďalšie písanie diplomoviek, životopisov, slohových prác ešte poradenstvo a predaj kozmetiky aj poradenstvo ohľadom zdravej výživy a rôznych zdravotných problémov. Ale treba sa aj zabaviť bez toho to nejde. Ja sa milujem zabávať len známi je taký suchár po jednej stránke je náladový typický BARAN zabitá povaha a ako lakomí des. Zajtra si urobím FREE DAY aj keď budem doobeda upratovať máme službu aj v bytovke na chodbe upracem ju a uvarím a potom mám ako tak voľno aj keď budem prať ale budem sa starať o seba rozmaznávať sa teším sa. Dnes mi prišiel nový katalóg ORIFLAME sú tam super výrobky budem určite objednávať.

láska každý deň v rôznej forme

Chcem si niečo kúpiť na seba v prvom rade jarné topánky je to moja slabosť len mám trochu problém zohnať adekvátnu obuv nakoľko mám malú nohu ako POPOLUŠKA číslo 34 max 35 nedbala by som žiť na vysokej nohe to by bolo super sa mať dobre. Jaj koľko perfektných výrobkov je v teraz len mať milión eur. Ale na týchto prácach sa dá skvelo zarobiť len zaberá dosť času toho by som potrebovala ako hus klasu. Sedím teraz v župane a chodia hlavou rôzne nápady realizácie len uskutočniť. Ja som voľakedy robila aj JASNOVITKU to je vám biznis aj liečiteľku idem znovu robiť ako sa hovorí najprv práca potom pláca myslím aj zábavu myslím tým tiež. Chcela by som dáky kvety tie milujem vidíte človek má určitú výhodu že pracuje z domu ale chystám sa dosť práce robiť aj včera 5 hodín doučovanie potom ešte 4 výklady do noci ani seriál som nemohla pozerať ale musím si to inak zariadiť tento článok dopíšem a pôjdem sa nalíčiť o cirka tri týždne je VELKA NOC SIBY RYBY  aj keď sa oblieva na Veľkonočný pondelok mám sviatky rada.

krásny deň MDZ

Teraz pôjdem do obchodu nakúpiť. Na večer mám prácu doučovanie hodinku a v nedeľu dve. Mali by sme sa riadiť FENK SUJ aj nábytok mať tak rozložený nečudujem sa že ľudia sa majú zle že sú chorý. Zajtra budem tu až stihnem. Chcem si ísť nafotiť aj strom MAGNĹIU to je strom mojich starých rodičov keď som rástla pokiaľ nemrzne že nie akože prízemné mrazíky lebo hlásia ochladenie. Jaj škoda že tu nie kvetinárstvo ale niekde otrhám aspoň narcise do vázičky už kvitnú majú ľúbeznú vôňu. Exkluzívne sa chcem prezentovať na FACEBOOK  aj INSTAGRAM  ako INFLUCER aj COPYWRITER  idem si nahodiť MAKE UP  a dať poobede do gala.  

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.